Mistrzostwa IT

Serdecznie zapraszamy Was na II Ogólnopolskie Mistrzostwa IT. Jest to druga edycja ogólnopolskiego konkursu dla szkół podstawowych i średnich podczas którego, uczestnicy będą mogli spotkać się z partnerami oraz uczestniczyć w zadaniach konkursowych z programowania, AI, tworzenia gier, cyberbezpieczeństwa, projektowania i druku 3D oraz podstaw robotyki. W tym roku dla uczniów przygotowaliśmy siedem dywizji tematycznych:

AI – tylko dla szkół ponadpodstawowych
GameDev
Programowanie
Robotyka
Druk 3D
Cyberbezpieczeństwo
Cloud – tylko dla szkół ponadpodstawowych

Po raz pierwszy dla nauczycieli przygotowaliśmy seminaria, które odbędą się podczas finałów Mistrzostw IT. Seminaria są otwarte dla wszystkich nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych niezależnie od udziału uczniów w Mistrzostwach. Uczestnictwo jest darmowe. Seminaria odbędą się w 3 dywizjach tematycznych, za które nauczyciel otrzymuje dyplom lidera danej dywizji:

Windows 11 PRO
Solve for Tomorrow
Cyberbezpieczeństwo

Dla nauczycieli, którzy zdobędą 3 powyższe dyplomy czeka wyjątkowa nagroda – otrzymają cyfrową odznakę “Lidera Cyfryzacji” wydaną przez Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) wraz z partnerami MIT. Seminaria dla nauczycieli szkół podstawowych odbędą się 6 października, a dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych 7 października.

W tegorocznej edycji, wzorem roku poprzedniego, mogą wziąć udział uczniowie klas 7 i 8, oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy tworzą zespoły dwuosobowe pod nadzorem opiekuna z danej szkoły, którą reprezentują. Rejestracja odbywa się przez formularz na stronie mistrzostwait.com i trwa do 29 września (do dnia półfinałów) do godz. 10:00.

Mistrzostwa IT odbywają się w 3 etapach:
Eliminacje – szkoły wyłaniają reprezentantów na podstawie rekrutacji wewnętrznej i rejestrują zespoły
Półfinały – w formie testu online dnia 29.09.2023 r. na stronie mistrzostwait.com
Finały – w formie zadań praktycznych w dniach 6-7 października 2023 r. w Poznaniu
6 października 2023 r. – Szkoły Podstawowe, klasy 7-8
7 października 2023 r. – Szkoły Ponadpodstawowe

Uczestnictwo we wszystkich etapach Mistrzostw IT oraz bilety wstępu dla Finalistów, Opiekunów i uczestników seminariów na teren MTP, podczas Finałów Mistrzostw IT, będą darmowe i dają dostęp do całej przestrzeni Poznań Game Arena w danym dniu uczestnictwa.

Dodatkowo dla uczestników półfinałów, którzy się nie zakwalifikują do Finału Mistrzostw IT, będą losowane bilety wstępu na PGA. Pula biletów jest ograniczona.

Partnerzy wydarzenia przygotowali: bezpłatne szkolenia kwalifikacyjne dla nauczycieli/opiekunów zespołów; nagrody dla uczestników, opiekunów oraz szkół, z których będą się wywodzili zwycięzcy Finałów.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę mistrzostwait.com, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym support@v8team.pl oraz numerami telefonów podanymi poniżej i na stronie internetowej Mistrzostw IT.

Kontakt:
52 511 86 50
608 321 300
603 888 111
Biuro Mistrzostw – biuro@v8team.pl
Wsparcie Techniczne – support@v8team.pl

Serdecznie zapraszamy!
Koordynatorzy Mistrzostw IT
Przejdź do strony

https://mistrzostwait.com

Wiadomość wysłana przez:
V8 TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Czarna Droga 1,85-220, Bydgoszcz, Polska, PL5540308537

we współpracy z:

THUNDERIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Mokra 3, 85-834 Bydgoszcz, Polska, PL9532782315