Kampania profilaktyczna

W dniu 25 kwietnia uczniowie kl. II c pod opieką: p. Magdaleny Konrad, p. Moniki Horodok, p. Beaty Szymalskiej oraz p. Agnieszki Wasilewskiej wzięli udział w kampanii profilaktycznej oraz seansie filmowym p.t. „Zdążyć”

Film opowiada o młodej studentce, która wraca z Nowego Jorku do rodzinnego domu w Polsce. Śmierć rodziców, którzy zginęli w wypadku drogowym gdy była dzieckiem odcisnęła piętno na jej życiu. Brat Dory – jest żołnierzem, który bardzo kocha swoją siostrę, niestety nie wie, że dziewczyna jest uzależniona od narkotyków i z tego powodu wyrzucono ją z uczelni. Dora wybiera się z bratem na bal dla Rezerwistów i Weteranów gdzie poznaje Osę , który jest dilerem dopalaczy. Ich spotkanie pociągnie za sobą wiele tragicznych wydarzeń….

Więcej na ten temat dowiecie się w czerwcu podczas szkolnej kampanii profilaktycznej, której jednym z punktów programu będzie emisja tego filmu.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł.asp. Emili Podbielskiej oraz st. asp. Markowi Morawskiemu.

https://www.facebook.com/share/p/Udk19BzZj6nZopkr

Tekst i foto: M. Konrad