Spotkanie z Julią Wityńsk

Dziś grupa wolontariuszy pod opieką p. Magdaleny Konrad wzięła udział w spotkaniu z Julką Wityńską , które odbyło się w Galeria Sztuki Jatki w Ostrowi Mazowieckiej . Było nam szczególnie miło, ponieważ Julka to nasza absolwentka.❤️

Z okazji Dnia Wolontariusza, swoje podziękowania do wolontariuszy skierowała Roksana Grzegrzułka z Miejskiego Domu Kultury.

„Celem święta i towarzyszących mu wydarzeń jest między innym uznanie i docenienie wysiłków osób zaangażowanych w działania dla innych oraz pokazanie społeczeństwu, jak duży jest ich wkład w rozwój społeczny na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Jest to również okazja do promowania wolontariatu oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniami” – czytamy na stronie promującej dzisiejsze wydarzenie.

Julia Wityńska, czyli jajkosadzone – influencerka lifestyle, prowadzi swój profil na Instagramie od 2013 roku. Instagram i social media to jej największa pasja, ale także praca. Oprócz realizowania się na Instagramie, pracuje w agencji kreatywnej. Według niej, najlepsze zdjęcia na Instagramie to takie, na których pokazuje się prawdziwego siebie, a przepisem na udaną współpracę z marką jest zaufanie.

Julia opowiedziała o swojej pracy pokazując , jak wygląda jeden z zawodów dzisiejszych czasów. Było to bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie, za które bardzo dziękujemy ❤️

Julia Wityńska ❤️

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej dziękujemy za zaproszenie 😍

Foto: M.Konrad, Miejski Dom Kultury