Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe

3. 10. 2023r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Powiatowej Olimpiady Szkół Ponadpodstawowych. Była to pierwsza dyscyplina w rywalizacji szkół  naszego powiatu.

Reprezentacja dziewcząt zdobyła drugie miejsce,  najlepsze biegaczki naszej szkoły  z dużą przewagą pokonały kolejne rywalki. Skład naszej srebrnej drużyny: Paulina Szopa IIb, Julia Krajza IIc, Julia Sadowska IIc,  Paulina Szulkowska IIIa, Maria Leszczyńska IVd,  Iwona Konarzewska IVf. 

Chłopcy wygrali rywalizację  trzeci raz z rzędu po pasjonującej walce, wychodząc na prowadzenie na przedostatniej zmianie. Kluczem do sukcesu była bardzo równa drużyna z zacięciem sportowym.

Skład złotych medalistów: Maciej Skarżyński IIa, Szymon Suski IIIg, Piotr Kwiatkowski IIIa, Adam Gałązka Ia, Miłosz Buczyński IIIf, Wiktor Złotkowski IVd, Piotr Krajewski IIIc, Dawid Subda IIb.

Życzymy powrotu do zdrowia jednemu z najlepszych biegaczy naszej szkoły Grzegorzowi Saweckiemu, który nabawił się poważnej kontuzji i nie był w stanie pomóc chłopcom. 

Gratulacje za walkę na całym dystansie dla wszystkich naszych reprezentantów. 

Podziękowania od nauczycieli Justyny Macioch i Piotra Chud.