Tańczące parabole

Zapraszamy na pokaz finałowy projektu „Więcej niż tańczące parabole”, który jest realizowany wśród młodzieży w Ostrowi Mazowieckiej.
„Więcej niż tańczące parabole” to rozwijany w różnych odsłonach od 2010 roku taneczny projekt edukacyjny, prowadzony wśród uczniów szkół średnich. Jego celem jest wspieranie rozwoju świadomych odbiorców tańca. W ramach projektu artyści tańca spotykali się z uczniami w szkole, opowiadając o tańcu podczas lekcji, a następnie realizowali warsztaty w lokalnych centrach kultury. Efektem końcowym warsztatów jest pokaz mini spektaklu tanecznego na scenie.
Młodzież z Ostrowi Mazowieckiej pod kierunkiem tancerki, choreografki i aktorki Pauli Gogol przygotowała pokaz pt. „Say Hi”. Jego prezentacja przed widownią odbędzie się 30 (poniedziałek) o godzinie 19:00 na scenie Kina Ostrowia. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy zarówno młodzież licealną, jak i wszystkich zainteresowanych sztuką tańca.
Wydarzenie jest realizowane w ramach programu „Przestrzenie Sztuki Taniec”.


przestrzeniesztuki #nimitpolska #instytutteatralny #mkdnis_gov_pl

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego