szczyt cyfrowy

Dyrektorzy szkół podstawowych

i ponadpodstawowych

województwa mazowieckiego

Szanowni Państwo,

Informujemy o organizowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów Światowym Szczycie Cyfrowym ONZ – IGF2021, który odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021 r. w Katowicach.

IGF (Internet Governance Forum / Światowe Forum Zarządzania Internetem) to międzynarodowe spotkanie z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, umożliwiające globalną dyskusję na temat rozwoju Internetu.

Myślą przewodnią tegorocznego Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF2021 jest hasło Internet United, czyli dostępny, zjednoczony, przyjazny Internet dla wszystkich. 

W Szczycie Cyfrowym może wziąć udział każdy zainteresowany, zarówno stacjonarnie – w Katowicach –  jak i zdalnie, za pośrednictwem połączenia wideo.

Rejestracja na wydarzenie stacjonarne jest możliwa do 22 listopada 2021 r., natomiast na wydarzenie online do 1 grudnia 2021 r.

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o Szczycie Cyfrowym ONZ – IGF2021 wśród nauczycieli i uczniów. Więcej informacji i rejestracja są dostępne na stronie internetowej Szczytu Cyfrowego ONZ IGF2021.

Z poważaniem

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Aleje Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa