Konkurs informatyczny Bóbr-MAP II

Bóbr

Fundacja Rozwoju Informatyki, działając na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ma bardzo ciekawą propozycję dla uzdolnionych matematycznie i informatycznie uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych swoim rozwojem informatycznym.


Już w czwartek 30.09 o godz. 13:00. odbędzie się konkurs Bóbr-MAP II.

To konkurs, który nie wymaga umiejętności programowania, ani znajomości algorytmów, jest konkursem łamigłówek i zadań logicznych, ale dobry wynik otwiera drogę do udziału w projekcie MAP, który jest ważną częścią Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029 (https://map.org.pl).


Udział w konkursie i projekcie MAP jest całkowicie bezpłatny, a organizacja konkursu w szkołach (dzięki wykorzystaniu platformy Dzwonek.pl), jest bardzo prosta. Z naszej strony zapewniamy szczegółowe instrukcje oraz wsparcie mailowe i telefoniczne.


Serdecznie prosimy w imieniu Waszych uzdolnionych uczniów o przekazanie im tej informacji.


Zarówno sam konkurs, jak i udział w projekcie MAP, stanowią świetną okazję do uzupełnienia i rozwoju wiedzy oraz umiejętności informatycznych z perspektywy zdawania matury z informatyki i wyboru dalszego kształcenia na studiach o specjalnościach informatycznych.


Podobne konkursy będą organizowane wiosną w roku szkolnym 2021/2022 po głównym konkursie Bóbr.


Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.bobr.edu.pl

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.dzwonek.pl do godz. 12.45 w czwartek.


Zespół Organizacyjny Konkursu